Zespół

stanislaw Stanisław Lis to doświadczony adwokat, który jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Ukończył kierunek prawo uzyskując tytuł magistra. Odbył również aplikację prokuratorską, która zakończyła się egzaminem. Przez kilka lat pracował jako radca prawny a od 1990 roku jest prężnie działającym adwokatem. W 1990 roku został wpisany na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Rzeszowie.
Stanisław Lis prowadząc swoją kancelarię adwokacką zajmuje się sprawami karnymi, administracyjnymi, cywilnymi, spadkowymi, rodzinnymi, rozwodami, prawem pracy, odszkodowaniami. Oferta obejmuje również porady prawne oraz kompleksową obsługę prawną firm i przedsiębiorstw. Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza wyniesiona z pracy, pozwalają na kompleksowe podejście do każdej sprawy.
Adwokat Agnieszka Lis – absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UJ w Krakowie.  Prace magisterską pisała z zakresu prawa pracy, którą obroniła z wynikiem bardzo dobrym. Po ukończeniu aplikacji adwokackiej wpisana na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Rzeszowie. Adwokat Agnieszka Lis specjalizuje się głównie w prawie rodzinnym w tym w rozwodach,prawie cywilnym, prawie gospodarczym czy prawe pracy. W obszarze praktyki zawodowej zajmuje się także pomocą i obroną w sprawach karnych oraz w sprawach z zakresu wykroczeń
bartlomiej Adwokat Bartłomiej Pasionek Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Praca magisterska pod kierunkiem prof. dr hab. Walaszek-Pyzioł. Doświadczenie zawodowe zdobywał odbywając aplikację adwokacką w renomowanej kancelarii pod patronatem adw. Stanisława Lisa. Obecnie wpisany na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Rzeszowie.
Adwokat Bartłomiej Pasionek specjalizuje się w szeroko pojętym prawem karnym, prawem cywilnym, prawem gospodarczym, także prawem pracy i ubezpieczeń społecznych. Praktyka obejmuje także sprawy z zakresu prawa rodzinnego, w tym w sprawach o rozwód.
ewa Ewa Nowaczyk – prawnik z długim stażem pracy w zawodzie. Ukończyła studia na Uniwersytecie Łódzkim. Po aplikacji sądowej orzekała jako sędzia w sprawach cywilnych i rodzinnych. Od 1990 r wpisana jest na listę adwokatów ORA Rzeszów. Jako adwokat prowadzi wszelkie sprawy karne, administracyjne i cywilnego , w tym spadkowe i rodzinne, szczególnie małżeńskie i opiekuńcze oraz sprawy o zniesienie współwłasności. Od lat współpracuje z podmiotami zarządzającymi lokalami mieszkalnymi, użytkowymi i wspólnotami mieszkaniowymi. W sprawach administracyjnych oferuje pomoc rolnikom dot. dotacji unijnych. Oprócz prowadzenia indywidualnych spraw oferuje sporządzanie pism urzędowych , udzielanie porad i obsługę podmiotów gospodarczych.
Adwokat Małgorzata Lis-Pasionek Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego na Wydziale Prawa i Administracji z wynikiem bardzo dobrym. Pracę magisterską obroniła w katedrze Postępowania Cywilnego. Po ukończeniu aplikacji adwokackiej wpisana na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Rzeszowie.Adwokat Małgorzata Lis-Pasionek  specjalizuje się głównie w prawie rodzinnym w tym w rozwodach,prawie cywilnym, prawie gospodarczym czy prawe pracy. W obszarze praktyki zawodowej zajmuje się także pomocą i obroną w sprawach karnych oraz w sprawach z zakresu wykroczeń. W zakresie zainteresowań znajduje się także szeroko rozumiane prawo mieszkaniowe, obejmujące prawo spółdzielcze i lokatorskie.
lila Lilianna Żółkiewicz – kierownik sekretariatu . Całe życie zawodowe poświeciła pracy w Zespołach i Kancelariach Adwokackich, Jest niezastąpiona w pierwszym kontakcie klienta z Kancelarią . Swoje zadania wykonuje wyjątkowo profesjonalnie.